| Dariooo a întrebat:

Bunahappy. Am un laptop :acer aspire 5742G cu placa video nvidia geforce gt520m de 1gb; 3gb ram si procesor intel i3.Problema e urmatoarea:nu gasesc driveru-l bun pentru placa video, am gasit unul dar jocurile nu se vad pe ecran complet si unele se vad in reluare...va rog daca ati putea sa imi da-ti un link cu driveru-l bun sau macar cum sa rezolv problema din nvidia control panelhappy. Multumeschappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.nvidia.com/object/product-geforce-gt-520m-us.html, aici gasesti ultima versiune a driverului :)