| Hardy2000 a întrebat:

Am un laptop Acer Extensa 5230E si as vrea sa stiu daca are bluetooth. Daca are, imi puteti spune unde il pot gasi?

6 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Salut.Mai intai trebuie sa descarci driverul si sa-l instalezi. Driverele le gasesti aici, in linkul de mai jos, la bluetooth. Ia cea mai noua versiune. Cele de pe windows vista sunt compatibile si cu win 7. Bafta!

http://support.acer.com/product/default.aspx?modelId=1085

| TPUajutor a răspuns:

Buna drag utilizator crezi ca laptopul e ca si telefonul mobil? Afla ca nici un calculator nu are de la sine bluetooth doar sa fie expres, dar in cazul an care vrei sal aiba se vinde la magazin arata ca un stik micut al bagi in mufa usb si instalez driverul necesar si gata ai optiune de pornire si oprire. Sper ca ti-am fost de ajutor

| laurentiu80 a răspuns (pentru TPUajutor):

Unele modele ca astea vin si cu bluetooth. Daca nu ai driverul instalat, trebuie sa-l descarci de aici, si instalat : Vezi la bluetooth ": http://support.acer.com/product/default.aspx?modelId=1085

| denisuk12 a răspuns:

Eu am Acer Extensa 5230E si are Bleutoth incorporat in elwinking

| madymadalina99 a răspuns:

Eu am laptop si am aceasta aplicatie.Este foarte simplu: intri la start si scrii la Search: Bluethooth si gasesti. Daca nu gasesti inseamna ca nu il ai incorporat pe laptop si poti ori sa-l cumperi din magazinele de specialitate sau downloadat de pe net! Succeswinking

| Alecss_2047 a răspuns:

Si eu am tot un Acer 5733z si al meu nu are. Poate nici al tau nu are happy