| Denisaa a întrebat:

Buna!happyAm un laptop ACER extensa 5635z.Intrebarea este:"Unde gasesc bluetooth-ul". Langa butonul de pornire, am un alt buton cu semnul"bluetooth", dar daca apas pe el imi apare pe ecran semnul "bluetooth" cu un X mare intr-un cerc rosu pe el...Deci cum activez bluetooth-ul? Am nevoie de ajutor! Va multumesc anticipat!kiss

Răspuns Câştigător
| laptopbun a răspuns:

Cauta driver pentru el, este aproape imposibil sa nu gasesti. Vezi pe site la acer driverul pentru sistemul tau de operare si incearca sa il reinstalezi. Daca ai windows7 acesta a fost instalat automat cand ai pus windows-ul dar de multe ori la driverele puse de windows nu sunt disponibile toate functionalitatile. Mai zi detalii de rog sau uita-te pe laptopbun

5 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Iti ei un bluetooth pentru port usb. ala nu o sa iti mearga. e driverul dar nu ai bluth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, unde este driverul pentru. bluetooth? Laptop-ul este nou? Da-mi mai multe informatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'i bun laptopu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic am aceeasi problema
va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu laptop acer, am instalat un driver dar nu a mers, te rog daca ai reusit zi`mi si mie cum, id madalin_modjo, plssss