| thedistroyer a întrebat:

Buna ...am un laptop acer si am gasit in stanga o chestie care iese ca ala de la cs-uri ca cdromul siti voi... dar e mai mic si scrie express card 54 cardul asta e de memorie sau la ce foloseste ca sa stiu daca sa-mi iau sau nu.
poate e o intrebare prosteasca.

oricum multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| johnny1992 a răspuns:

Puteţi utiliza ExpressCard-uri pentru memorie suplimentară, comunicaţii cu fir şi wireless, multimedia şi opţiuni de securitate. De exemplu, puteţi utiliza un ExpressCard pentru a putea avea conectivitate la o reţea wireless de arie largă (WWAN).
Nu cred ca ai nevoie de un asemena card! Funda?big grin

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Se scoate acea chestie din plastic si se inlocueste cu una din astea!

http://www.google.ro/......tp?/images

| thedistroyer explică:

Ok ...mai astept raspunsuri.cel mai bun funda...johnny cred ca tu o sa primestibig grin