| DenisIonut01 a întrebat:

Bună, am un laptop care cand il put in mod sleep și după il pornesc, pornește dar se vede negru ca si cand da sa porneasca windows dar încarcă si daca il sting fortat si dau sa il aprind, nu se mai aprinde si palpaie un beculet la capslock de 5 ori. vreau sa mentionez ca inainte sa faca așa il stinsesem normal si apoi nu a mai pornit, intervenise problema cu capslock si beculetu și l-am dus la reparat ai facuse cipul ala grafic si problema cu sleep au spus ca nu e de la cip. oricum daca ati patit chestia cu sleep si sa nu mai porneasca si ati rezolvat astept un raspuns sau vreo idee ce as putea face, inafat sa ocolesc modul sleep.

Răspuns Câştigător
| h4mh4m a răspuns:

Nu e modul sleep, e o eroare acel mod el de fapt nu e in sleep, trebuie reparat dus la service, processor, placa video, sau placa de baza sau ceva la el s-a ars.

| DenisIonut01 explică (pentru h4mh4m):

Inainte mi se punea in modul sleep si apoi cand apasam orice tasta se aprindea de la user login

| h4mh4m a răspuns (pentru DenisIonut01):

Stiu aia e normal cand intra in standby, dar daca gen acuma doar sta in sleep si nu se aprinde deloc monitoru sa *** am si eu un laptop la fel i-am scos hardu rami processoru degeaba