| WoWz0r a întrebat:

Buna am un laptop Dell inspiron 1520 si nu imi merge wireless-ul imi arata ca gaseste reteaua de internet dar cand dau sa bag parola si sa ma conectez la ea nu imi merge nu se conecteaza.....de curand am reinstalat windows-ul si nu stiu poate am facut ceva gresti sau nu am descarcat drivere-le bine! Dau funda cui ma ajuta sau cui lasa un link de unde sa descarc toate drivere-le pentru laptop!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai dezinstaleaza-l pe ala vechi, nu le pune incalecate! E mult de povestit. Intra aici daca nu te descurci: http://www.epasystems.ro/
Ma contactezi si intru eu cu Team Viewer si ti le pun!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele le descarci de la producator, adica de la Dell. Cauti modelul tau si le downloadezi!

| WoWz0r explică (pentru K0sti):

Asta am si facut dar inainte am instalat altul nu de la Dell si acum in loc sa se instaleze ala se instaleaza celalalt...

| K0sti a răspuns (pentru WoWz0r):

Pai dezinstaleaza-l pe ala vechi, nu le pune incalecate! E mult de povestit. Intra aici daca nu te descurci: http://www.epasystems.ro/
Ma contactezi si intru eu cu Team Viewer si ti le pun!