| shoriceludebiblioteca a întrebat:

Buna am un laptop fujitsu si toate jocurile pe care le am imi merg sacadat.Deci ce ar fi mai bine sa schimb placa video sau procesorul?
Procesor:
Intel(R)
Pentium(R)
CPU
P6200 @
2. 13GHz
eu cred ca placa video va rog ajutati-ma.Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Placa video, procesorul e bun.winking

Răspuns utilizator avertizat
| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru shoriceludebiblioteca):

Da, daca ai placa video buna jocurile iti vor merge mai bine, nu sacadat, iar grafica va fi mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru shoriceludebiblioteca):

Nu stiu exact care.
Daca stii pe cineva care le are bine cu placile video ar fi bine sa il intrebi.
Depinde si ce jocuri vrei sa joci, asa vei sti si ce placa sa iti iei.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu o sa reusesti sa chimbi palca video. e laptop, ceea ce e in link-ul ala is de desktop. ma rog, faci ce vrei.