| Madapynk a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Siemens Amilo li2727 si am instalat pe el windows sapte, si nu imi merg tastele pentru activarea wireless-ului si pentru modificarea luminozitatii. FN+F1/F8-F9. Daca stie cineva ce as putea sa fac va rog!

1 răspuns:
| tr3ig a răspuns:

Ce win ai avut inainte? daca ai avut tot 7 atunci e problema de versiune daca ai avut alt win nu stiu ce sa zic poate trebuie instalate si niste drivere sperate pentru asa ceva! eu am Acer da nu am probleme de genu.