| romanianboy a întrebat:

Am un laptop HP 625 cu ecran widescreen ( placa video Ati radeon HD 4250) cu windows 7. Am conectat un monitor care ruleaza la rezolutia de 1024x768. Totul merge bine dar cand dau pe youtube la full screen nu se vede tot. Se vede cum are trebuii sa se vada pe ecranul de la Laptop (1366x768). Deci cum fac sa se vada la rezolutia normala de 1024x768. Pentru cei care sunt curios de ce nu vizionez youtube pe ecranul de la laptop. R: pe monitorul extern dau drumu la youtube pe full screen si pe laptop imi fac treaba

1 răspuns:
| Acaikus a răspuns:

Pai nu prea ai cum adica daca videoclipul de pe Youtube este Wide filmat nu ai cum sa schimbi asta pentru ca dupa aia s-ar vedea ca naiba ma rog zic eu ca cel mai bine este sa vezi videoclipurile pe ecranul de la laptop caci majoritatea videoclipurilor sunt Wide ma rog mai toatelaughing foarte putine mai sunt in 1024x768 sau formate similare. Succes!