| EasyDudeRpp a întrebat:

Buna!
Am un Laptop HP Pavilion dv5-1101en Athlon X2 Dual-Core QL-62 2.0Ghz, 2GB, 250GB, Win Vista Home Premium si mi s-a stricat ventilatorul. am pus altul nou ieri l-am deschis si am inceput sa descarc cateva filme.
Dupa 2 ore temperatura a ajuns la 80 de grade celsius la temp1 si temp 2, iar la hd0 56 grade celsius.
Dimineata cand l-am deschis bateria era farmata happy avea bule pe ea, deci era moarta, inainte sa intre in windows hardul se opreste si imi da,, Err1Err3NO-(nu imi aduc aminte ce ) -Insert boot usage and pres any key.
Ma poate ajuta cineva? Dau funda pentru raspuns pe TPU si pe mess Dj_boby723 big grin

2 răspunsuri:
| legendarul a răspuns:

Trebuie sa bagi cd cu windows...

| EasyDudeRpp explică:

Am pus windows si nu merge laughing