| TimeeaBtrx a întrebat:

Buna,
Am un laptop Lenovo B560 si de ieri am desktop-ul negru. Merge doar daca accesez task manager-ul si rulez direct de acolo. help!
Nu-mi dau seama ce ar putea fi.

5 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Tot din task manager pornesti system restore si restabilesti cum a fost anterior. Ar fi bine sa prezinti si un screenshot ca noi multe ecrane negre am vazut si nu stim ce e de fapt acolo.

| Samy12YT a răspuns:

Probabil ti-a expirat licenta de windows

| TimeeaBtrx explică (pentru Samy12YT):

Functioneaza totul ca la inceput doar ca ecranul e negru si il pot folosi doar prin task manager...nu cred ca ar fi de la windows

| K0sti a răspuns (pentru TimeeaBtrx):

Ba e chiar de la Windows!

| Samy12YT a răspuns:

Licenta de windows a expirat