| Alina090694 a întrebat:

Buna, am un laptop Lenovo t410 si azi, dintr-o data, a inceput sa faca un sunet ca si cum ar tasta singur si, plus de asta, tasteaza continuu cilck dreapta. Nu raspunde la nici o comanda si s-a intors singura imaginea desktop-ului orizontal si se schimba fundalul singur. Cu alte cuvinte, laptop-ul a luat-o razna. Aveti idee de la ce ar putea fi? Si ce pot sa ii fac? Multumesc frumos anticipat!

1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Inseamna ca a ramas click dreapta apasat incearca sa umbli la el