| Adelin_Dodoc_2000 a întrebat:

am un laptop Samsung rv508 si vreau sa bag o boxa care scoate 100 wati si daca il il bag prin laptop se arde? vreau raspuns repede va rog frumos

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Cum sa bagi boxa prin laptop poate vrei sa zici sa iei iesirea audio si sa o pui la statie apoi sa se auda la boxa ta daca legi boxa la laptop se aude incet si ai sanse sa arzi placa de sunet de la laptop

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca boxa are amplificator (boxa activa) poti pune si de 500W. Altfel ai toate sansele sa arzi iesirea audio a laptopului.