| LittleAngel_7803 a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satellite c660 si am o mica problema. Nu gasesc camera web. De cand il am tot incerc sa o gasesc dar nu dau de ea nicaieri. Imi puteti spune unde as putea sa o gasesc? Funad la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| sutinoo a răspuns:

Nu o gasesti fizic sau nu sti cum sa-ti faci o poza/video cu ea?
Fizic: ar trebui sa fie sus pe lid deasupra monitorului, e un cerculet mic si transparent.
In soft ai mai multe variante:
Yahoo messenger : apesi in toolbar messenger -> my webcam (asa verific eu daca merge :P )
windows movie maker
sau
http://www.etntalk.com/freewebcamrecorder/FreeWebcamRecorder.exe