| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satellite l650 si am win7. Cum fac sa imi instalez driverul de la wi-fi fara sa am internet pe el?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Foloseste Driver Pack Solution il gasesti pe internet versiunea 13 si il pui pe un dvd frumos si il ai in permaneta. Nu necesita conexiune la internet, contine drivare pentru orice model placa de baza, laptop si orice sistem de operare doresti de la XP pana 8

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Baga cd-ul original al laptopului in el si instaleaza driverul funda?

| Marinescu_Alex_1995 a răspuns (pentru Constantin_Popa_1988):

Laptopurile Toshiba nu vin cu CD, trebuie descarcate de pe internet, trebuie sa il iei de pe un calculator cu internet pe el( pe un stick sau ceva) si dupa sa il instalezi pe respectivul PCwinking