| CristianApetrei a întrebat:

Am un led Samsung si de la o vreme dupa ce il inchid, nu mai ramane setat pe canalele favorite. Vreo cale de rezolvare?

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Posibil sa nu le fi salvat?

| CristianApetrei explică (pentru Sonia822):

Canalele sunt salvate ca favorite, numai ca dupa ce il aprind trebuie sa dau din telecomanda sa ramana pe favorite. Pana acum cand deschideam tv, apareau doar cele favorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu....va trebui mereu sa le salvezi pe cele favorite

| CristianApetrei explică (pentru anonim_4396):

Canalele sunt salvate ca favorite, numai cand deschid tv, trebuie sa dau din telecomanda sa ramana cele favorite. Pana acum cand deschideam tv imi apareau doar cele favorite.