| gabiburni a întrebat:

Am un Lenovo ThinkPad T410 si am o problema.Stiu ca are functia backlight dar nu stiu cum sa o activez.Stiu ca are o combinatie de taste (Fn+Space), dar mi-am instalat Windows 10 si nu stiu daca merge, cred ca s-a sters programul.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exista site-ul producatorului unde gasesti drivere...
ThinkPad T410 nu are taste luminate!

| gabiburni explică (pentru K0sti):

Cand pornesc laptopul imi porneste si pentru 2 sec led-ul. Deci eu cred ca are.

| K0sti a răspuns (pentru gabiburni):

Care led?

| gabiburni explică (pentru K0sti):

De la backlight

| K0sti a răspuns (pentru gabiburni):

Si unde e led-ul?

| gabiburni explică (pentru K0sti):

E langa camera frontala.

| K0sti a răspuns (pentru gabiburni):

Bravo, in sfarsit ai aflat si tu ce cautai...vezi ca ai o tasta sus in dreapta care iti aprinde led-ul ala! Nu va cunoasteti nici laptopurile pe care lucrati?