| dhsden a întrebat:

Buna am un LG g2 si mi l-am scapat pe gresie, iar acuma ecranul se vede un pic albicios si cu niste dungulite negre. touch-ul merge perfect normal...
are rost sa imi mai schimb ecranu, sau sa imi iau altu? (avand in vedere ca mai trebuie sa stau cam 4 luni cu el)

1 răspuns:
| UnBaiat439 a răspuns:

Daca zici ca e putin albicios si dungulite, inseamna ca display-ul a avut de suferit in urma cazaturii.
Sincer, daca mai ai numa' 4 luni cu el, eu zic sa fortezi putin : tine-l pana vezi ca nu mai merge si ai grija sa nu mai cada pe jos.