| Irrynel a întrebat:

am un mediabox UPC si recent mi-am luat un televizor nou, "Cello". Ca sa il fac sa mearga pe o singura telecomanda mi-a dat unu de la upc o carticica cu instructiuni si coduri pentru fiecare televizor. In carticica nu e codul de la televizorul meu asa ca am cautat pe net, dar tot nu merge sa il fac sa mearga pe o singura telecomanda. Va rog ajutati-ma ca ma chinui de 2 ore sad

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca codul tv nu e in carte, nu ai ce face. Si eu am de la UPC. La un tv merge o singura telec. pentru amandoua, la un tv 2 telec.