| Dosto a întrebat:

Buna am un mod Ego Aio, iese abur prin mustiuc (sau fum) si se aude poc poc poc, cand trag ma doare gatul foarte tare, de parca trag fum in gat (ustura)
E dusa rezistenta?
Daca da.Cat costa una noua? (sunt din Iasi.)

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Da. E dusa. Schimb-o. Si ai grija sa nu speli componentele, ci sa le stergi cu servetelul. In cazul in care s-a mai prelins si lichid la rezistenta. Asta inainte de a pune rezistenta noua. Rezistenta e in jur de 10 lei pentru Ego Aio. Nu incerca sa mai tragi din tigareta pana nu schimbi rezistenta. Rezistenta se schimba o data la 2 luni. 3 luni zic ei, dar pe mine nu m-a tinut niciuna 3 luni. happy