| kenny_2797 a întrebat:

am un modem Hawei smart mt882 de la romtelecom si un router wireless de la TP-LINK si doresc sa schimb numele si parola., atunci cand deschid pagina cu 192.168.1.1 imi apar configuratiile de la modemul romtelecom si nu am optiunea de wireless, ce trebuie sa fac pentru a deschide o pagina de configurare tp-link sau sa reusesc sa schimb parola.dau funda raspunslui care ma ajuta sa o schimb happy

3 răspunsuri:
| ionut002 a răspuns:

Intri in Basic, dai click la WLAN, si vezi ca mai jos este key 1 [parola], o stergi pe aia si pui ce parola vrei tu.winking

| kenny_2797 explică (pentru ionut002):

Asta este problema nu am in meniu WLAN am WAN SI LAN...DA NU AM Wlan sad