| 愛日本 a întrebat:

Buna!
Am un modulator pentru muzica la masina, a mers perfect pana am adaugat melodii noi si nu le citeste, nu inteleg de ce. Cele vechi functioneaza perfect, se conecteaza la buletooth pe telefon, o melodie noua s-a pus (doar una din vreo 10). Aveti idee care ar fi problema?
Pe stick apar piesele si functioneaza (pe laptop)

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vezi daca fisierele (melodiile) sunt intr-un format suportat de modulator (.mp3 cred ca e ideal).
Varianta 2, sa nu existe in titlu niste caractere care nu sunt suportate de modulator.