| Gilea_Sergiu-Marian_1998 a întrebat:

Buna am un mouse Marvo Scorpion Inforest m212 care in primele zile imi mergea si dupa o saptamana s-a stricat. Puteti sa imi ziceti ce pot sa fac ca sa-l repar?

2 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, eventual daca ai ceva garantie sa-l duci acolo. Ca un sfat, nu mai cumpara produse marvo, sunt niste chinezarii de proasta calitate(poate nu toate). Eu am primit un mouse marvo si dupa 6 luni s-a dus. Am luat de la cineva acelasi mouse pentru ca nu-l folosea s-a dus si ala dupa o luna. Concluzia, chinezarii aratoase insa de foarte proasta calitate.