| candygirl a întrebat:

Am un mp3 care se incarca la USB-ul laptopului si vreau sa stiu daca e ok sa il incarc la incarcatorul telefonului (se poate scoate si baga orice cablu USB in incarcator) direct la priza. Practic, merge. Dar vreau sa stiu daca este in regula sa fac asta.

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Da,nu se intampla nimic si eu am avut unul mai demult si tot asa il incarcam la calculator se incarca mai greu.La priza se incarca numai decat.

1 răspuns:
| budala20022000 a răspuns:

E absolut totul in regula! si eu am un mp3 ce il incarc la fel.