| Vee a întrebat:

Am un Nokia 5200 cu cablu USB. Specific "cablul USB nu are CD cu drivere, se instaleaza cand e conectat pentru prima data". Se conecta perfect la inceput. Dar acum cand il conectez nu face nimic... Credeti ca are ceva Windowsul [ Windows Xp Sp3 ] de nu-l recunoaste? deci pur si simplu il conectez degeaba "conectez la PC apoi scrie pe mobil faza cu Stocare Date, Mod Nokia, Imprimare Media in fine la stocare date cand dau nu se intampla nimic. Vreo idee?

Multumesc

Dau funditawinking

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Instaleaza Nokia PcSuite

| Vee explică:

Altele merg Exemplu : aparatul meu digital

| johny_9421 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Nokia/Nokia-PC-Suite.shtml

descarci de aici nokia pc suite si vei putea conecta telefonul cu ajutorul lui...;)

| AsU_2581 a răspuns:

Incearca la alealalte USB-uri. daca nu merge nici asa reinstaleazati Windows-ul din nouhappy