| MrCozzmin a întrebat:

Am un Nokia 7230 si nu-mi merge aplicatia pentru Facebook.
Am descarcat aplicatia.Dau sa intru in ea...dar tot se incarca...si nu se deschide.
Va rog frumos sa ma ajutati. Ofer funda!

10 răspunsuri:
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Te referi ca atunci cand se incarca ramane asa, in sensul ca scrie "Facebook" si apare acele patratele de loading? Aceeasi problema am avut-o si eu la inceput. Imediat dupa ce ai instalat aplicatia primele dati cand incerci sa o deschizi un functioneaza corespuzator, apoi din sensin functioneaza. Iti sugerez sa ai rabare cateva zile si sa incerci de mai multe ori, intr-un final o sa mearga!

| MrCozzmin explică (pentru TheoryOfHarmony):

Da...ma refer la patratele alea.
Si spui ca pana la urma o sa mearga? Tie ti-a mers?

| TheoryOfHarmony a răspuns (pentru MrCozzmin):

Da,mie mi-a mers. Am avut problema asta prima data cand am instalat aplicatia,apoi am avut o resetare totala a telefonului si cand am instalat iar aplicatia iar nu a mers la inceput. Nu stiu,cred ca este o problema generala,dar da,intr-un final o sa-ti mearga! Doar incearca de mai multe ori.
Ah, si inca o chestie. Mie nu-mi functioneaza atunci cand nu am MB, adica doar daca ma conectez la wireless nu functioneaza, desi eu am Facebook gratuit, imi ia din MB.

| AuroraLaptelui a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Trebuie sa ai minim 10 mb de net.

| Alberttt69 a răspuns:

Asigura-te ca ai viteza de internet buna si daca nici asa nu merge reinstaleaza aplicatia happy

| MrCozzmin explică (pentru Alberttt69):

Am reinstalat aplicatia de nu stiu cate ori...tot nu merge.

| DUBsTEPsebyy12 a răspuns:

Este un BUG asa am avut si eu (pe android)incearca sarestartezi telefonul sau reteaua de wifi pe care esti conecraat

| MrCozzmin explică (pentru DUBsTEPsebyy12):

Am resetat si telefonul...dar degeaba.