| Elena_Larisa_2002 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 820 și ca să descarc aplicații trebuie să confirm ceva la Familia mea pe pc. Pc-ul e Windows 7. Unde s-ar prespune că ar trebui să intru ca să setez asta?

1 răspuns:
| JustAsimpleUser a răspuns:

Uite, nu stii deloc sa explici, o sa incerc sa ti rezolv problema din ce am inteles la prima vedere... daca "Familia" ta are un program pe pc prin care iti controleaza descarcarea aplicatiilor, trebuie sa intrii in acel program, nu tine de pc, deci mai mult ca sigur or sa aiba o parola la program, vezi poate reusesti sa mi transmiti numele programului si o sa ti explic dupa, ca altfel nu am cum