| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am un Nokia lumia, si nu imi merge messengerul, imi arata waiting for network, l-am tot sters dar nimic.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Din câte știam Microsoft Lumia nu mai apare în magazine de oarece producătorii n-au mai fabricat telefoane cu Windows. Deci nu o să mai vina nici un update. Poate că și asta contribuie la faptul că unuia nu îi merge mess-ul, altuia Facebook-uo și tot așa. Telefon din asta avea și o colegă și voiam să îmi iau și eu dar ți-am zis. Până să îl cumpăr am văzut știrea și nu l-am mai văzut în magazine.

| iulianche a răspuns:

Si eu am un Microsoft lumia 550 si nu merge whatsapp-ul