| csdeaglecs a întrebat:

am un nokia n95 simplu si de vreo 2 saptamani mi-a facut figuri adica se albea ecranu si cateodata se misca poza din meniu(diagonala) de fiecare data cand se intampla asta ii dadeam 3-4 palme pe ecran si pe taste si revenea la loc, iar astazi s-a intamplat la fel, i-am dat 4-5 palme si nu a mers, i-am scos bateria si cand il pornesc se albeste ecranu si dupa 10-15 secunde se aude melodia aia de la nokia...stie careva ce are? FOLIA, SOFTU? PLZ DACA NU STITI NU RASPUNDETI VA ROG!

1 răspuns:
| DEX a răspuns:

E folia! S-a dus worried... daca esti interesat am eu o folie thinking N95 simplu... id meu e mon_freestyle happy