| Alexxa_9232 a întrebat:

am un nokia X2 si nu mai pot sterge niste apeluri...Cand incerc sa le sterg imi spune " Selectie Incorecta". Am incercat sa readuc la setarile din fabrica...la fel face sad Ce este de facut?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-am bagat picioarele in ea garantie si am facut update de pe siteul Nokia. Imi dadea erori la fotografiere. Acum nu mai am probleme. Ca sa poti face update trebuie sa ai card pe care sa faci backup dupa datele tale din telefon. Scoti cardul si faci update. In prealabil trebuie sa ai instalat Ovi pe computer si are acolo o optiune de update. Atentie! Pe timpul cat faci update sa nu umblii la telefon, sa ai scoasa cartela ca sa nu te sune nimeni si sa ai noroc sa nu se ia curentul. Succes!