| vasibunul a întrebat:

am un nou telefon optimis net dar am o problema acesta nu ma lasa sa descarc adobe flash player zice ca nu este compatibila aplicatia sau ca nu este continutul acceptat va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac pentru a schimba setarile pentru a face telefonul compatibil sau un link care sa mi dea un adobe flash compatibil

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai nici o sansa si eu am un telefon cu aceiasi eroare, degeaba descarci flah player de pe net ca oricum nu mergehappy trebuia sa intrebi pe TPU daca merge ti-as fi recomandat unul mai bun care mergea...

P. S nu merge pentru ca e procesorul prea michappy