| anonim_4396 a întrebat:

am un Orange reyo si nu imi place android 4.2.2 si vreau sa il schimb, ma poate ajuta cineva unde pot gasi un android nou si cum pot sa il pun va rog eu mult? Dau funda, va rog ii destul de vechi androidul si update nu mai are. Stiu de rom dar nu stiu de unde sa iau si cum sa il fac si vreau sa fiu sigur ca merge. Va rog cei care sunteti mai experimentati.

5 răspunsuri:
| AnonYmouS1984 a răspuns (pentru itsoft):

Scuze nu ma descruc crezi te rog ca ma poti ajuta? ZTE Blade Q Maxi ( Orange reyo 5 inchi

| AnonYmouS1984 a răspuns (pentru itsoft):

Nu este modelul meu din pacate

| darrio2007 a răspuns:

Poti doar daca il rootezi.

| AnonYmouS1984 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca trebui il rootez dar sa stiu numa de unde sa iau un android care merge pe modelul meu ca sincer eu nu am gasit decat cu survey