| Cîmpean_Adrian_2000 a întrebat:

Buna am un PS3 si nu imi citeste ce pun pe stik.Am vrut sa imi bag Multiman dar nu citeste stik ul m-ati putea ajuta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| endizaw a răspuns:

Incearca sa pui jocul pe alt stick, daca nu merge s-ar putea sa ai placa de usb arsa.

| Cîmpean_Adrian_2000 explică (pentru endizaw):

Ca sa intelegi mai bine PS3 nu citeste stick-ul il vede dar nul citeste si am vazut pe Youtube cum sa salvez jocurile in PS3 aplicatia Multiman care iti copiaza jocurile in PS3 si am vrut sa o bag si nu merge!