| me1oo a întrebat:

Buna,am un router de la TP-Link 54M Wireless Router Model No. TL-WR340G/TL-WR340GD, netul mergea ieri foarte bine, dar la laptop treuia sa bag numaidecat cablul altfel nu mergea, cand am vazut ca nu merge am umblat la setari ( sincer nici nu stiu ce am facut, acum nu imi mai merge nici netul prin cablu, ideea e ca wireless-ul imi apare incerc sa ma conectez la el si zice ca nu merge : nu se poate identifica problema, imi apare numele meu de la wireless-no internet acces, aveti idee cum pot rezolva aceasta problema? am dat restar la router

1 răspuns:
| WoaDmulL a răspuns:

Nu este configurat, poti sa cauti un tutorial pe net sau pot sa ti-l fac eu, cum iti este mai usor.

O seara cat mai placuta!