| serjinioserjinio a întrebat:

Am un router wireless tocmai l-am instalat, dar se intrerupe aproximativ din doua in doua si pentru a-l reface trebuie sa-l scot din priza 10 secunde si apoi revine, cateodata trebuie sa repet asta cam de trei ori.Ce as putea sa fac ca sa am net constant?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Problema e de la router, trebuie sa-l duci la un service sau sa-l schimbi.

| VladPetcu a răspuns:

E de la router este stricat! Am avut si eu aceeasi problema! Trebuie schimbat!
Vlad!

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Te duci la cei de unde l-ai luat si le spui ca ti-au dat unul stricat si ca vrei altul la schimbi sau bani inapoi.

| DubFire a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema la romtelecom. Daca ai si abonament la televizor, urmareste daca si el se blocheaza si fa o reclamatie.

| cionut123 a răspuns:

Trebuie sal schimbi, pentru ca asa am patit si eu!