| AleSmartGirl a întrebat:

Am un Samsung A5 2016 si mi-am descarcat de pe magazin play niste fonturi gratuite. Ideea e ca mi le arata la setari, dar nu ma lasa sa le activez. Ma obliga sa le sterg. Ce pot sa fac? Mai am nevoie de alte aplicatii sau trebuie sa setez ceva anume?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil nu sunt compatibile cu telefonul tau.
Sterge-le.

| darrio2007 a răspuns:

Sterge-le. Si descarca aplicatia zedge. Acolo ai destule fonturi.

| AleSmartGirl explică (pentru Bula):

Le-am sters. Ciudat ca niciunul nu e compatibil cu telefonul meu.

| AleSmartGirl explică (pentru darrio2007):

Am descarcat aplicatia, dar nu am gasit niciun font; doar poze, tonuri de apel si jocuri.

| darrio2007 a răspuns (pentru AleSmartGirl):

Oops! Scuze! Am gresit. Scrie la cautare Google play fonturi pentru Samsung.