| delia14 a întrebat:

Am un samsung corby si vreau sa aflu cum pot transfera fisiere de pe calculator pe telefon sau invers prin bluetooth. De unde il iau si cum se foloseste? Imi puteti spune alte modalitati in afara de cablul de date pentru ca am deja unul dar mi s-a rupt.
Multumesc.

1 răspuns:
| MegaGiovannY a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de un bluetooth universal pentru pc.care il introduci acolo unde se mai baga si joystickurile si volanul pentru pc.si un Samsung corby are bluetooth.ie simplu intri in fisierul "mobil" care le au toate bluetooth-urile si apoi deschizi fisierul unde vrei sa bagi muzica filme etc. apoi dai un copy pe fisierul dorit din PC si il pastezi in fisierul din telefon. fundita!big grin