| User2004 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 2015. Il am de 6-7 luni.
Bateria se descarca repede de cand l-am luat. Asta nu e o porblema mare insa de 3 zile am o problema. Ieri si alaltaieri ecranul se aprindea si se stinge repede. Insa azi a stat albastru cateva secunde. Se poate strica de tot?
Este vina mea? Adica nu este spart telefonul. Inca am garantie la el, il pot duce?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cel mai bine ar fi sa-l duci la service

| DragosTrandafir a răspuns:

Singura problema este ca ai l-ai bagat la incarcat fara ca el sa fie descarcat complet, este vina ta ai grija cand doar atunci cand se descarca de tot sa al bagi la incarcat

| User2004 explică (pentru DragosTrandafir):

Da... Iti multumesc. Nu il voi mai pune la incarcat pana nu se descarca complet. Sa ii dau in reset e bine? Eu mai pot sa fac ceva acum?

| User2004 explică (pentru DragosTrandafir):

Motivul ca, se descarca repede poate fi deoarece l.am incarcat cand nu trebuie dar motivul ca ecranul se aprinde in albastru crezi ca e din acest motiv?

| DragosTrandafir a răspuns:

Nu,nu mai poti decat sa vezi daca solutia mea da rezultate daca nu, cumpara-i alta baterie

| User2004 explică:

Voi incerca. Multumesc! Inca merge telefonul si 2 zile nu s-a mai aprins albastru. Poate si-a revenit. happy