| Summer5505 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini (1) si nu imi merge Temple Run si nici Subway Surf sau jocuri d genu. Imi da eroare. Stie cineva ce trebuie sa fac? straight face sau alte jocui de genu care sa imi mearga. Dauu funda.

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu stiu de ce, am si eu un prieten cu mini 2 si lui ii merg, o sa vorbesc cu el si poate aflu, o sa iti dau un raspuns

| Summer5505 explică (pentru Vvistula):

Iti multumesc :*

| Vvistula a răspuns:

Daca e mini 1 cum ne-ai aratat acolo nu iti merge datorita modelului vechi de telefon iti treebuie altul

| silviu98adi a răspuns:

Pai toate jocurile care iti merg sunt in magazin play restul sunt facaturi cu virusi happy Temple Run solicita o versiune mai ridicata la android si procesor mai mare. Daca vrei sa joci aceste jocuri ia-ti Samsung galaxy s primele versiuni

| Daniel_Stanica_1998 a răspuns:

Nu iti merg datorita procesorului si... eu am galaxy mini 2 si imi merg foarte bine. Funda?