| RRux a întrebat:

Am un samsung Galaxy mini si cineva mi l-a blocat incercat de mai multe ori modelul de deblocare. Acum imi cere contul si parola, dar nu stiu de ce, atunci cand le bag nu se intampla nimic. Mai stie cineva alte modalitati de a-l debloca? sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si telefonul meu imi cere contul si parola cand se blocheaza. dupa ce le bag imi da iar alea 9 puncte ca sa desenez un model nou nu ca sa incerc sa decodez. funda?

| 1Rox1 a răspuns:

Si la mine e la fel si nu mai stiu ce sa fac ca l-am blocatcrying

| 1Rox1 a răspuns:

Si la mine e la fel si nu stiu ce sa mai facsad

| cezar1998 a răspuns (pentru 1Rox1):

Cine mi zice dau funda

| ultrascosmin2012 a răspuns (pentru cezar1998):

Til fac eu cu 17 lei

| ultrascosmin2012 a răspuns (pentru ultrascosmin2012):

Daca vreti si mai aveti nevoie ultrascosmin2012 id mess