| lol5755 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si vreau o aplicatie pentru ca atunci cand il deblochez sa imi apara ca sa Samsung galaxy s... Adica in orice parte asi da sa se deblocheze si la mesaj sa fie o piesa dinaceea de puzzle! FUNDAA!:X

1 răspuns:
| RaduManole a răspuns:

Se numeste unlocker si sunt mai multe modele, poti cauta pe market ( google Play) unlocker si daca nu gasesti ce doresti, cauta pe google ( de pe telefon ) unlocker Samsung galaxy s