| Muffins_Chochi_1992 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s advance. si am uitat modelul de deblocare. Ce pot face acu pentru ca mi-am uitat si contul de google pe care l-am utilizat? va rog sa ma ajutati happy

4 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Trebuie sa ii dai restarthappy pune telefonul in modul recoveryhappy
ar trebui sa mearga daca:
1.Il stingi
2. Apesi home+power+volum up(sau volume down) dar cred ca up
3. Umbli cu tastele de volume si alegi factory reset si apesi tasta Home, telefonul se va resetahappy

| IrinaSinzianu a răspuns:

Resofteaza-l.
Sunt tutoriale pe Youtube.

| DiabolikDy a răspuns:

La contul de google nu este o mare problema cand l-ai facut ai folosit adresa de e-mail. doar parola ar putea sa iti fie o problema. trebuie resetat telefonul la serarile din fabrica. aici exista cateva probleme. ai sa pierzi toate nr de tel daca sunt salvate in telefon si mesajele, notarile. pozele si muzica ramane. asa ai sa scapi de problema care ai avut-o

| maria_5586 a răspuns:

Trebuie resoftat, asta am facut si eu
sad