| janine9815 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S+ i9001 si azi am intrat in Orange Young. Mi-am facut o optiune care are acces nelimitat la Facebook, Yahoo Mail&Messenger şi 150 MB. Mi-am activat de pe telefon setarea cu "folosirea pachetelor de date" si nu a mers. Apoi am primit un SMS de la Orange în care îmi spuneau că trebuie sa accesez www.orange.ro si mi-au dat cateva instructiuni. Am accesat www.orange.ro, mi-am bagat numarul de telefon si modelul telefonului iar ei mi-ai trimis din nou un mesaj de "configurare" in care imi spuneau ca acum telefonul meu are acces la internet si pot folosi cei 150 MB, insa nu pot sa intru inca pe Internet. A mai avut cineva o asemenea problema?

1 răspuns:
| ionutzz01 a răspuns:

Da. trebuie sa suni la 484 iti trimte msj si dai instalare si bagi codul 0 sau 0000