| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un Samsung Galaxy S III mini si in curand voi primi un iPhone 4S. Imi dati cateva pareri despre el? sau aore se merita sa-mi schimb telefonul de acum cu iPhone-ul?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da normal. S3 mini e un telfon cu mult inferior fata de 4s.

| ThePowerlifter a răspuns:

Eu iti spun sa mergi pe Samsung din mai multe motive:
1.Ai un ecran mai mare, ecranele mici sunt de moda trecutului
2.Bateriile de la Samsung sunt bune si tin mult
3.Ai carduri SD si iti poti mari memoria telefonului, daca nu mai ai spatiu pe el.
4.Are multe functii smart
5.Ai widgeturi
6. Poti partaja fisiere prin bluetooth cu oricine vrei tu.
Eu personal iti recomand Samsung Galaxy S4 sau S5, depinde de buget.Sau daca S III mini ti-a placut asa de mult, iar bugetul tau este mai mic, fa-ti un upgrade la Samsung Galaxy S III.Ti-as recomanda sa nu cumperi mini-uri, deoarece mereu sunt mai slabe decat versiunile normale.