| LolNope a întrebat:

Am un Samsung GalaxyS si cand pun castile in el nu se aude in ele, se aude tot de la difuzor. Ce ar trebui sa fac ca sa se auda in ele? Sau e stricat telefonul, l-am luat azi.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaa a răspuns:

Are un buton tactil care arata un difuzor tu apesi pe el ca sa se auda din casti

2 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Si eu am patit la fel dar era de la casti. big grin
I-ati alte casti si daca nu merge, inseamna ca e de la telefon, dar nu prea cred.

| LolNope explică:

Nu mai conteaza, am bagat castile mai tare(imi era frica ca le rup, insa trebuiau doar impinse mai cu forta).