| UnCopilNebun a întrebat:

Am un Samsung J3 2017 de vreo 11 luni. Acesta a functionat perfect pana acum vreo 2 saptamani, cand, in timp ce eram in jocuri, a inceput sa se restarteze(telefonul, nu jocul). De fiecare data cand intr-am intr-un joc functiona, dar dupa vreo 5 minute se inchidea singur.I-am facut o resetare din fabrica, vreo 6 zile a mers bine, acum a inceput iar sa se inchida.Care credeti ca este motivul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se incalzeste procesorul. Mai rar cu jocul.

| PappZsoltAndras a răspuns:

Depinde si ce joc te joci?

| UnCopilNebun explică (pentru PappZsoltAndras):

In mare parte Trainstation. Dar joc de mult timp si abia acum incepe sa creeze probleme

| PappZsoltAndras a răspuns (pentru UnCopilNebun):

Sincer habar nu am. Ai încercat să descarci malwarebytes sa vezi daca ai viruși?