| alexutz4love a întrebat:

Buna, am un Samsung j3 6 si nu mai intra in sistemul de operare. Apas pe power, se aprinde, apare logo-ul si de acolo isi da restart continuu fara sa intre in sistemul de operare. Uneori mai apare cate o dunga ingusta de cuoare galbena/aurie din stanga in dreapta eccranului. Am incercat sa ii dau reboot sau ceva cu volume down+power+ block dar nimic. Este vreun program cu care as putea sa-l rezolv din pc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bootloop dragutzuuu! Am mai reparat un Samsung aici pe TPU, am scutit pe cineva de 25-50 de lei.
Da, este un program pe PC.
Da un wipe factory, cache din recovery. Daca nu vrea nici asa ma contactezi.

| wwbogdanMarian1998 a răspuns:

Pai daca ai garanţie îl poţi duce la reparat în maxim o ora se rezolva problema.