| Grimalkin a întrebat:

Am un Samsung SGH-J770. Problema este ca nu pot sa efectuez apeluri. De dimineata a mers perfect, iar acum cand dau apelare imi apare NUMAI IN CAZ DE URGENTA. Nu pot nici sa primesc apeluri sau mesaje, chiar daca am semnal straight face. care poate fi problema?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defecţiune tehnică... închide-l şi reporneşte-l de 3 ori consecutiv. Dacă inadvertenţa persistă mergi cu telefonul la un service autorizat pentru investigaţii "medicale" pertinente!
Numai Binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai jaf

| piovra a răspuns:

Poate fi si de la cartela.Incearca sa pui alta cartela si vezi daca merge. Daca tot nu merge e telefonul de vina. ciao