| DaViDs240302 a întrebat:

Am un Samung Galaxy S6 (SM-G920F) si am vazut recent ca cei de la SamMobile.com au lansat ultima versiune de Android (7.0) pentru Cosmote, Orange si Vodafone. Eu sunt pe liber si folosesc reteaua Cosmote/Telekom. Merge sa ii pun varianta de Android pentru Cosmote?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am intrebat ce e chestia cu retele astea, eu am pus o versiune de India pe un Samsung si merge excelent.Fa un backup si instleaza-l, nu ai nimic de pierdut.80% iti garantez ca va merge.

1 răspuns: