| Trollerul a întrebat:

Buna,am un Sony Ericsson XPERIA X1, si as vrea sa imi bag niste aplicatii pe el dar nu pot cu cablul de date pentru ca imi tebuie un anumit driver,eu as vrea sa imi dati un site de unde imi poti trimite prin mesaj sirect pe telefon aplicatiile, am vazut ca exista dar este cu bani si as vrea unul gratis daca se poate, FUNDA!

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Descarci din google play (Market). Ai foarte multe aplicatii si jocuri gratis.
Daca vrei sa le descarci pe calculator si dupa sa le copiezi in telefon, foloseste aplicatia pentru calculator Sony PC Companion.